Szkoła Podstawowa nr 47

im. Bronisława Malinowskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Warsztaty „Z informatyką na Ty”

Dnia 21.05.2018 dziesięciu naszych uczniów z klasy 3A oraz 3B wyjechało na warsztaty informatyczne organizowane przez p. Romę Gorczycę w budynku WSB. Podczas wydarzenia gimnazjaliści dowiedzieli się m.in. czym jest ENIAC, jak tranzystor zmienił świat elektroniki, dlaczego w matrycy LCD znajduje się płynna substancja.

Continue reading

Problemy techniczne zażegnane

W sumie nie nazwałbym tego problemami technicznymi. Strona internetowa miała po prostu gorsze dni. 🙂 . Powodem był wadliwy system komentarzy, które tymczasowo zostały wyłączone. Problem jest o tyle poważny, że wymaga głębszej analizy. Element ten powróci prawdopodobnie w trochę innej odsłonie pod koniec czerwca.

Continue reading

Konkurs „Internet – nowe oblicze komunikacji” – ostatnia szansa na wysłanie pracy

Mamy długi weekend, a to idealna szansa, aby stworzyć i wysłać pracę konkursową. Tematyka konkursu jest Wam dobrze znana (na co dzień korzystacie z Internetu). Bądźcie kreatywni, a może to do Was powędrują atrakcyjne nagrody. Komisja konkursowa zbiera się dopiero po długim weekendzie, więc niezdecydowani mają jeszcze kilka dni. Udział w konkursie może też przełożyć się na wyższą ocenę z Informatyki. Więcej informacji w zakładce Konkursy.

Wymiana polsko- niemiecka Hamburg

Nasi uczniowie z klas VII są obecnie na wymianie polsko- niemieckiej w Hamburgu. Za nimi już część bardzo bogatego programu m. in. wspólne warsztaty „Dialog im Stillen”, w czasie których „słuchali” oczami a „mówili” rękoma, poznając świat osób głuchoniemych.

Continue reading

Gratulacje dla finalistów w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 17.04 reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów klasy VIb wzięła udział w Finale wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców rocznik 2005/2006, rozgrywanym w ramach Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Dzieci, który odbył się we Włocławku. W stawce siedmiu finalistów nasi chłopcy wywalczyli brązowe medale plasując się na trzeciej pozycji!

Continue reading

Najnowsze komentarze

Kategorie wpisów

Kalendarz

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031