Code week

Opublikowano: 2019-10-28 17:00

Europejski Tydzień Kodowania to …

wydarzenie społeczne, w które angażują się wszystkie państwa europejskie i nie tylko! Jego misją jest poszerzanie i promowanie kompetencji z zakresu programowania i zachęcanie osób w każdym wieku do rozpoczęcia przygody z programowaniem. W skrócie: jeśli wiesz co nieco o programowaniu – w trakcie CodeWeek dowiesz się jeszcze więcej, jeśli o programowaniu nie wiesz nic – CodeWeek to świetna okazja, by zacząć swoją przygodę z kodami i robotami. Zapewniamy – to prostsze, niż Wam się wydaje! Dlatego do wspólnej zabawy zapraszamy osoby w każdym wieku – od maluchów z przedszkoli, po członków klubów seniora. Dajemy słowo – wszyscy będziecie bawić się świetnie.

W naszej szkole też braliśmy aktywny udział w tej europejskiej akcji.

Zarówno uczniowie edukacji wczesnoszkolnej jak i z klas starszych programowali i kodowali, wspaniale się przy tym bawiąc.

Dodajmy, że uczymy dzieci programowania nie tylko w ramach programu COOD WEEK.