Aktualności

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas Gimnazjum nr 58 Mistrzostwa Sportowego. W części oficjalnej wyróżnieni zostali najlepsi absolwenci za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.
Docenieni zostali również uczniowie, którzy odnieśli sukcesy sportowe, otrzymując dyplomy od dyrekcji i nauczycieli szkoły. Podziękowano także gimnazjalistom, którzy zaangażowani byli w działalność samorządu uczniowskiego.
Nie można było zapomnieć o najważniejszych osobach w życiu uczniów: rodzicach, którzy swoim poświęceniem przyczynili się do sukcesów swoich dzieci. Otrzymali oni podziękowania od Pani Dyrektor Elżbiety Wiśniewskiej Kunter. Złożono podziękowania gronu nauczycielskiemu za trud i poświęcenie w kształcenie naszej młodzieży.
Po części oficjalnej, uczniowie pokazali swoje umiejętności artystyczne w komicznych scenkach z życia naszej szkoły, które rozbawiły wszystkich do łez.
Życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych, w życiu osobistym, oraz udanych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

 

Podczas apelu po raz czwarty w roku szkolnym zostały wręczone nagrody „UCZEŃ – SPORTOWIEC”. Medale otrzymali następujący uczniowie gimnazjum:

Klasa I a Michalina Grochowska

Klasa I b Amelia Braun

Klasa I c Wiktoria Raszyńska

Klasa II a Kacper Szczechla

Klasa II b Kacper Domagała

Klasa II c Gabriel Kasprowiak

Klasa III a Dawid Waleńczykowski

Klasa III b Damian Sucharski

Klasa III c Nicole Pachura

Klasa III d Filip Wilkiewicz

 

Nauczyciele i trenerzy postanowili także przyznać nagrody za systematyczną pracę w ciągu całego roku szkolnego.

Nagrodę roczną „UCZEŃ – SPORTOWIEC” otrzymała Weronika Walczyńska z klasy III c. Ponadto wyróżnieni zostali Hubert Nowaczyk z klasy III a, Mateusz Świtaj z klasy III b oraz Patryk Orzechowski z klasy III d.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

 

 

Bal gimnazjalny

14.06 odbył się bal gimnazjalny. Na balu bawili się uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum. Nie zabrakło pokazu tańców, pysznego tortu oraz zabawy w rytm przebojów starych i nowych. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie tak pięknej imprezy!

 

BEZPIECZNE WAKACJE 2017

 

Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Cel zostanie osiągnięty poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne oraz za pomocą Internetu i innych mediów. Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz instytucji publicznych takich jak gminy, szkoły, przedszkola, ośrodki i centra kultury, sportu i rekreacji, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej i inne.

 

AKCJA TRWA OD 22 MAJA DO 30 WRZEŚNIA 2017 ROKU.

 

 

 

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2016/2017

 

Data

Szkoła

Klasa

Godzina

Uwagi

22 czerwca 2017 r.

Gimnazjum nr 58 MS

trzecie

17.00

W dniu 23.06.2017 r. uczniowie przychodzą do szkoły po odbiór oryginałów zaświadczeń OKE oraz świadectw ukończenia gimnazjum (godzina 9.00 klasa 3 ag i 3bg, godzina 9.30 klasa 3cg i 3dg)

23 czerwca 2017 r. (piątek)

Gimnazjum nr 58 Mistrzostwa Sportowego

pierwsze i drugie

8.00

Uroczyste wręczenie świadectw i nagród

Szkoła Podstawowa nr 47

Czwarte, piąte, szóste

9.30

Uroczyste wręczenie świadectw i nagród

Szkoła Podstawowa nr 47

Pierwsza, drugie, trzecie

11.00

Uroczyste wręczenie świadectw i nagród