Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w dniu

4 września 2017r.

 

 

szkoła

klasa

godzina

miejsce

Gimnazjum nr 58

drugie i trzecie

8.00

II piętro

Szkoła Podstawowa nr 47

czwarte, piąte, szóste, siódme

9.00

II piętro

Szkoła Podstawowa nr 47

pierwsza, druga, trzecie

10.00

parter

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas Gimnazjum nr 58 Mistrzostwa Sportowego. W części oficjalnej wyróżnieni zostali najlepsi absolwenci za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.
Docenieni zostali również uczniowie, którzy odnieśli sukcesy sportowe, otrzymując dyplomy od dyrekcji i nauczycieli szkoły. Podziękowano także gimnazjalistom, którzy zaangażowani byli w działalność samorządu uczniowskiego.
Nie można było zapomnieć o najważniejszych osobach w życiu uczniów: rodzicach, którzy swoim poświęceniem przyczynili się do sukcesów swoich dzieci. Otrzymali oni podziękowania od Pani Dyrektor Elżbiety Wiśniewskiej Kunter. Złożono podziękowania gronu nauczycielskiemu za trud i poświęcenie w kształcenie naszej młodzieży.
Po części oficjalnej, uczniowie pokazali swoje umiejętności artystyczne w komicznych scenkach z życia naszej szkoły, które rozbawiły wszystkich do łez.
Życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych, w życiu osobistym, oraz udanych, szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

 

Podczas apelu po raz czwarty w roku szkolnym zostały wręczone nagrody „UCZEŃ – SPORTOWIEC”. Medale otrzymali następujący uczniowie gimnazjum:

Klasa I a Michalina Grochowska

Klasa I b Amelia Braun

Klasa I c Wiktoria Raszyńska

Klasa II a Kacper Szczechla

Klasa II b Kacper Domagała

Klasa II c Gabriel Kasprowiak

Klasa III a Dawid Waleńczykowski

Klasa III b Damian Sucharski

Klasa III c Nicole Pachura

Klasa III d Filip Wilkiewicz

 

Nauczyciele i trenerzy postanowili także przyznać nagrody za systematyczną pracę w ciągu całego roku szkolnego.

Nagrodę roczną „UCZEŃ – SPORTOWIEC” otrzymała Weronika Walczyńska z klasy III c. Ponadto wyróżnieni zostali Hubert Nowaczyk z klasy III a, Mateusz Świtaj z klasy III b oraz Patryk Orzechowski z klasy III d.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

 

 

Bal gimnazjalny

14.06 odbył się bal gimnazjalny. Na balu bawili się uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum. Nie zabrakło pokazu tańców, pysznego tortu oraz zabawy w rytm przebojów starych i nowych. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie tak pięknej imprezy!

 

BEZPIECZNE WAKACJE 2017

 

Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Cel zostanie osiągnięty poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne oraz za pomocą Internetu i innych mediów. Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz instytucji publicznych takich jak gminy, szkoły, przedszkola, ośrodki i centra kultury, sportu i rekreacji, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej i inne.

 

AKCJA TRWA OD 22 MAJA DO 30 WRZEŚNIA 2017 ROKU.