Odpłatność za obiady

Miesiąc: Grudzień 2017

Ilość dni: 16 x 3,00 = 48,00

Wpłaty tylko i wyłącznie na nr konta:

z oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Pekao O/Bydgoszcz

W tytule należy podać:

Imię i nazwisko dziecka, klasę

oraz dni w których dziecko będzie jadło obiad

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

22-24 listopada 2017r

W związku z przeprowadzeniem próbnego egzaminu gimnazjalnego w dniach 22-24 listopada 2017 zajęcia dydaktyczne dla klas IV-VII SP i II i III GIM będą odbywać się w środę (22.11) i czwartek (23.11) od godziny 10:40 a w piątek (24.11) od godziny 9:50.

Klasy I-III SP realizują zajęcia dydaktyczne zgodnie z planem.

W dniu 8 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej. Część artystyczną przygotowały wraz z uczniami: wychowawczyni klasy 1a Pani Beata Banach oraz wychowawczyni klasy 3b Pani Małgorzata Wojciechowska. Na uroczystość pasowania zostali zaproszeni dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice uczniów.
Po programie artystycznym dyrektor szkoły uroczyście pasował uczniów, którzy ślubowali. Wychowawczyni wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia.
Życzymy wszystkim pierwszoklasistom samych sukcesów, dużo uśmiechu. Uczcie się pilnie i zawsze godnie reprezentujcie naszą szkołę. Dziękujemy wszystkim za przybycie na uroczystość.

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy III a brali udział w gali podsumowującej projekt ekologiczny pod nazwą ,,Czyste powietrze dziś, jutro, zawsze…”. Częścią projektu był Miejski Konkurs Plastyczny pt. „Oszczędność energii w oczach dziecka”, a nasi uczniowie znaleźli się w gronie jego 46 laureatów. Ogromną niespodzianką okazały się wyniki konkursu. Adam Balcerzak zajął I, Kornelia Nakielska II, a Martyna Adamczyk III miejsce. Gratulujemy !!!

Witam Państwa,

Ruszyła w Naszej Szkole zbiórka odblasków dla dzieci ze szkół w Ghanie. Jeśli posiadają Państwo zbędne odblaski w formie opasek, breloczków, kamizelek (mały rozmiar) itp.,  można wrzucac je do zielonych kartonów, które znajdują się na każdym piętrze.

Może właśnie Wasz odblask uratuje życie.

Pozdrawiamy i dziękujemy,

Koordynatorzy Szkolnego Wolontariatu,