W 2019 roku nasza szkoła otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach akcji K1 -Mobilność kadry edukacji szkolnej w programie Erasmus+ na lata 2019-2021. Zgodnie z założeniami projektu "I ty możesz wejść na wyższy Level" 10 nauczycieli i dyrektor szkoły skorzystają z kursów językowych, metodyczno-językowych, oraz TIK - nowe technologie informatyczne doskonaląc się w następujących krajach europejskich: Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania Finlandia, Irlandia, Malta i Włochy.

Głównymi celami projektu są:

1. Podniesienie jakości nauczania poprzez podnoszenie kwalifikacji nauczycieli i doskonalenie umiejętności zarządzania, zwiększenie kompetencji i umiejętności językowych,
  2. Pogłębienie wiedzy o różnorodnych systemach edukacji i wymiana doświadczeń, a także znalezienie nowych partnerów do projektów międzynarodowych.
  3. Zapobieganie niepowodzeniom szkolnym dzięki rozwijaniu innowacyjności oraz kreatywności poprzez zastosowanie nowych technik i metod w nauczaniu.