im. Bronisława Malinowskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Strajk nauczycieli – 8 kwiecień

Szanowni Państwo,

informuję, że w poniedziałek 8 kwietnia 2019 r., w dniu rozpoczęcia ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty pracę w Szkole Podstawowej nr 47 im. B. Malinowskiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy podjęło dwóch nauczycieli, którzy w ciągłości pracy (jeden po drugim) pełnili kilkugodzinny dyżur sprawując opiekę nad nieliczną grupą dzieci  w świetlicy szkolnej.

W godzinach popołudniowych do szkoły dotarły informacje o zwolnieniach lekarskich. Biorąc powyższe pod uwagę oraz dynamicznie zmieniającą się sytuację nadal istnieje zagrożenie zawieszenia nawet zajęć opiekuńczych w kolejnych dniach trwania akcji strajkowej (w szczególności, gdy gotowości do pracy nie zgłosi żaden nauczyciel). W tej wyjątkowej sytuacji kryzysowej bardzo proszę o zrozumienie z Państwa strony i dalszą pomoc w opiece nad dziećmi. Równocześnie pragnę serdecznie podziękować za wsparcie, jakie Państwo udzieliliście w dniu dzisiejszym.

O dalszej zmieniającej się sytuacji w szkole, zarówno w kontekście możliwości zapewnienia opieki a także przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych, będę informował Państwa codziennie za pośrednictwem dziennika elektronicznego i szkolnej strony Internetowej.

Z wyrazami szacunku i wiarą w rozwiązanie sporu,

Tomasz Wierzewski

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47

im. Bronisława Malinowskiego

z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

w Bydgoszczy

Najnowsze komentarze
Kategorie wpisów
Kalendarz
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Lip    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30