Egzamin ósmoklasisty 2021r

W dniach 25 - 27.05.2021r. uczniowie klas ósmych przystąpią do egzaminu ósmoklasisty.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi organizacji wspomnianego egzaminu.

Czytaj więcej!

Dzień Ziemi 2021

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XVI edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem:
"ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY".

Czytaj więcej!

Konkurs plastyczny

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „NASZA FLAGA”.

Czytaj więcej!

Asy Internetu

W dzisiejszych czasach internet przenika wszystkie sfery życia. Wierzymy, że ułatwia zdobywanie wiedzy, inspiruje, pobudza kreatywność i tworzy nowe możliwości rozwoju.
Aby zachować bezpieczeństwo i wykorzystać potencjał internetu do nauki i rozwoju, wszyscy powinniśmy trzymać się uniwersalnych zasad. Takich, które sprawdzają się zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym.

Zgłoś się na Konferencję Asów Internetu. Szczegóły na stronie internetowej:
https://asyinternetu.szkolazklasa.org.pl/2021/01/21/zglos-sie-na-konferencje-asow-internetu/

Czytaj więcej!

Śnieżny Dekalog

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU.

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

kategoria I - wiek: 5-10 lat,
kategoria II - wiek: 11-16 lat.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 5 marca 2021 r. pracy konkursowej na rysunek, plakat lub spot filmowy oraz przesłanie jej na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez Opiekuna.

Czytaj więcej!