Brak opiekuna dzieci i młodzieży na przejściu dla pieszych przy ul. Św. Trójcy - Kordeckiego

Centrum Integracji Społecznej im. Jacka Kuronia w Bydgoszczy informuje iż aktualnie w Centrum  prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Opiekuna dzieci i młodzieży na przejściu dla pieszych przy ul. Św. Trójcy — Kordeckiego. Obecnie prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne z kilkoma kandydatami. Po ostatecznym wyborze jednego kandydata zostanie on skierowany na wymagane, konieczne szkolenie w Wojewódzldm Ośrodku Ruchu Drogowego, a następnie na badania wstępne. O terminie rozpoczęcia pracy przez nowego Opiekuna dzieci i młodzieży na przejściu dla pieszych Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47 zostanie powiadomiony oddzielnym pismem.

Bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na wspomniany przejściu  pod nieobecność właściwego pracownika.