Koronawirus - komunikaty dotyczące zmiany organizacji pracy szkoły

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją zarządzania kryzysowego ogłoszoną przez Pana Premiera Mateusza Morawieckiego od 12 do 25 marca bieżącego roku zostają zawieszone zajęcia w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych na obszarze całego kraju.

Z związku z powyższym w naszej szkole:

• odwołane zostają zebrania z rodzicami, które miały odbyć się 12.03.2020r. (nowy termin zostanie podany w późniejszym czasie)
  • 12 i 13 marca nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie podejmowane będą działania opiekuńcze (nauczyciele będą świadczyć pracę w godzinach wynikających z tygodniowego planu zajęć dydaktyczno-wychowawczych),
  • od poniedziałku 16 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły
  • od 12 do 25 marca nie będą wydawane obiady w stołówce szkolnej (dzieci przebywające w szkole w dniach 12-13 marca proszone są o zabranie ze sobą własnych posiłków).

Więcej informacji dostępnych na stronie: