Zawieszenie zajęć w SP nr47 w Bydgoszczy

Szanowni Państwo

W dniu wczorajszym (30 sierpnia 2020r.) dotarła do tut. placówki informacja o pozytywnym wyniku badania na obecność koronawirusa u jednego z pracowników pedagogicznych. Ze względu na odbywające się w ciągu kilku ostatnich dni prace związane z przygotowaniem roku szkolnego,  kontakt z ww. osobą mieli wszyscy pracownicy naszej szkoły.

Niepokojące objawy u drugiego pracownika szkoły zadecydowały o tym, iż na mój wniosek, po uzyskaniu pozytywnej opinii ze strony Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy, za zgodą organu prowadzącego zajęcia edukacyjne w budynku szkoły zostają zawieszone na okres od 1. do 7.09.2020r. (włącznie). Ze względu na początkowy etap roku szkolnego organ prowadzący wyraził zgodę na nieprzystępowanie w tym okresie do prowadzenia kształcenia na odległość.

O dalszych decyzjach w sprawie formy prowadzenia kształcenia (w budynku szkoły lub na odległość) dla wszystkich lub części uczniów naszej szkoły będziemy Państwa informować na bieżąco.

Tomasz Wierzewski

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 47