PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MINIATURY BYDGOSKIE”

15 grudnia br. w Ratuszu Urzędu Miasta Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejskim Konkursie Plastycznym „Miniatury Bydgoskie”. Konkurs ten odbywał się pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy-Pana Rafała Bruskiego i Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy, w stulecie powstania tej instytucji.

Organizatorem przedsięwzięcia była nasza szkoła. W konkursie wzięło udział ponad trzystu uczniów z bydgoskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Podczas uroczystości, słowa podziękowania do laureatów, ich opiekunów i organizatorów imprezy skierował Pan Marek Iwiński- Plastyk Miasta Bydgoszczy.

W imieniu Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy głos zabrała Pani Arleta Kempa.

Jury w składzie: Pani Barbara Binkowska, Pani Magdalena Siedlecka i Pani Arleta Kempa przyznało następujące nagrody:

1) Kategoria: klasy 4-6 SP

I miejsce -Marianna Skórska z SP 14

II miejsce- Zofia Szews z ZS 8

III miejsce- Aleksander Kaźmierczak z ZS 8

wyróżnienia: Marek Zaborowski z SP 31, Lena Kwieciszewska z SP 14, Zofia Lorenc z SP 14,

Oliwier Pigla z SP 47

2) Kategoria: klasy 7-8 SP

I miejsce- Nikola Pamrowska z SP 14

II miejsce- Hanna Kaczmarek z International School of Bydgoszcz

III miejsce- Oliwia Machtel z SP 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

i Łucja Solińska z ZS 8

wyróżnienie: Alicja Borkowska z SP 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

3) Kategoria: szkoły ponadpodstawowe

I miejsce- Nina Kazimierczak z ZSB

II miejsce- Maja Marcinek z ZSB

III miejsce - Maria Bukowska z ZSB

wyróżnienia: Katarzyna Grzywacz z XIII LO, Laura Łukomska z ZSB, Antonina Grabowska z ZSB

4) Kategoria: fotografia

I miejsce- Laura Garczewska z SP 14

II miejsce - Oliwier Reimus z SP 58

III miejsce - Nikola Baumgart - Szcześniak z SP 14 i Zofia Binkowska z ZSB

wyróżnienie: Natalia Chmiel z SP 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Całą uroczystość poprowadziły: Cornelia Gronowska i Zuzanna Czub z klasy 8a, Maja Madej i Klaudia Stempnakowska z kl. 5a.  Piękną, świąteczną oprawę muzyczną (utwory "Jingle bells" oraz "Lulajże Jezuniu" zagrane na flażoletach) przygotowały uczennice  klasy 7a i 8a: Zuzanna Gędek, Zuzanna Chilla, Oliwia Machtel, Zuzanna Lech, Sonia Weiss - Zamyślewska, Monika Minta i Cornelia Gronowska.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!