Opublikowano: 2019-09-17 17:46

W dniach 1 – 6 października gościliśmy w naszej szkole uczniów i nauczycieli ze szkół z Finlandii i Włoch. Wizyta w ramach programu Erasmus plus przebiegała w radosnej atmosferze. Spotkaliśmy się z Panią Iwoną Waszkiewicz – zastępcą prezydenta miasta, braliśmy udział w wycieczkach, warsztatach eTwinning oraz aktywnościach sportowych. W rekreacyjnym biegu wzdłuż Kanału Bydgoskiego brały udział także reprezentacje szkół nr 10 i 45. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę. Wszystkim żal było rozstawać się, czekamy już niecierpliwie na następne spotkanie – tym razem we Włoszech.

-We had an amazing time here in Bydgoszcz. We made a lot of new friends and unforgettable memories. Thank you Erasmus+ and Poland!

– An amazing experience: we learned about new countries and cultures. Thank you Erasmus+.

– Thank you, for the best time in our life. We can’t wait for the next meeting in Italy