Aktualności

Nagroda „Uczeń – Sportowiec”, maj 2017

Po raz trzeci w tym roku szkolnym nauczyciele i trenerzy wyróżnili uczniów za ich sumienną pracę oraz osiągnięcia w nauce i sporcie.    Tytuł „Uczeń – Sportowiec” otrzymują:

 

Klasa I ag     Nikodem Kasprzak

Klasa I bg     Emilia Wiśniewska

Klasa I cg     Szymon Romanowski

Klasa II ag    Michał Stelmaszyk

Klasa II bg    Łukasz Pałubicki

Klasa II cg    Kacper Trykowski

Klasa III ag   Hubert Nowaczyk

Klasa III bg   Mateusz Świtaj

Klasa III cg   Adrian Banaszek

Klasa III dg   Mateusz Grzelak

 

 

 

Znakomity wynik naszych wioślarek i wioślarzy!

 


Na Centralnych Kontrolnych Regatach Seniorów i Juniorów w Poznaniu znakomicie wypadli nasi uczniowie: Dominika Baranowska oraz Weronika Walczyńska (I miejsce) oraz Kuba Cieślicki (II miejsce) z klasy IIIcg. Uczniowie ci zakwalifikowali się na Regaty Nadziei Olimpijskich "Olympic Hopes" w Brno Czechy. Będą startować na regatach Dwójkę bez sternika juniorów. W składzie Dominik Tataruch Lotto Bydgostia Jakub Cieślicki CWZS ZAWISZA Bydgoszcz Stowarzyszenie Wioślarskie. Dziewczęta wystartują na czwórce. Regaty zaczynają się 12.05! Trzymamy kciuki!

Regionalny Konkurs Historyczny dla klas I - III ,,Dzieje Polski" edycja IX ,,Od Stefana Batorego do Jana III Sobieskiego" - rozstrzygnięty!

 


W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 323 uczestników z 30 szkół, w tym nasi uczniowie z klas II. W uroczystej Gali Laureatów, która odbyła się 27 kwietnia w Zespole Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy uczestniczyli uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów i tym samym wykazali się dużą wiedzą. Ogromny sukces odniósł Aleks Przybylski z klasy II a, zajmując III miejsce oraz Jakub Reszka z klasy II b i Adam Balcerzak z klasy II a, którzy zdobyli wyróżnienie. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!!

W DARZE SERCA. DZIECI DZIECIOM

W naszej szkole trwa akcja charytatywna "W DARZE SERCA DZIECI-DZIECIOM". Akcja charytatywna ma na celu pokazanie dzieciom z bydgoskich szkół , że między nimi żyją dzieci, które chorują na raka i walczą o swój każdy dzień. Uczniowie w ramach działającego w szkole wolontariatu zrobili piękne kolorowanki w formie albumów, kolorowe pudełka i koszyczki oraz misy. Można zakupić piękne rękodzieła przy wejściu w szkole. Akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy dla dzieci z Kliniki Pediatrii,Hematologi Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Kwota ta zostanie przeznaczona na wyjazd rehabilitacyjny 30 dzieci wraz z 8 opiekunami w okresie od 21-27 maja 2017 r .

ZACHĘCAMY DO POMOCY ! LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!!!

 

 

 

Klasa 1a i 2 c odwiedziła Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Nauka połączona z zabawą to najlepszy sposób na poznawanie świata.