Aktualności

Z okazji Tygodnia Kolorów w naszej szkole wystąpił szkolny teatr Caramba z Brzozy. Aktorzy w bardzo dobrym wydaniu przedstawili ambitny czarny humor w sztuce napisanej przez jedną z opiekunek pt. „O czym marzy Pluskwa”.

 

 

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW DZIECI KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Szanowni Państwo!

Dnia 5 czerwca 2017 r. o godz. 16.30 /w sali nr 4/  odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2017/2018.

 

 

Serdecznie zapraszamy – dyrekcja ZS nr 25

MS w Bydgoszczy

 

 

 

 

Wycieczka naszych gimnazjalistów do Łeby


W dniach 24-25 maja odbyła się szkolna wycieczka do Łeby. W pierwszej kolejności odwiedziliśmy zamek krzyżacki w Bytowie. Następnie udaliśmy się do słonecznej Łeby do ośrodka wypoczynkowego Korsarz. Wieczorem zwiedzaliśmy Łebę. Plażowaliśmy i zwiedziliśmy nadmorski port. Nie zabrakło wspólnego ogniska, śpiewu i tańców. Wycieczkę uważamy za udaną.

 

Dziękujemy!

 

Klasa 2b na wycieczce w Młynie Wiedzy w Toruniu Dnia 26 maja uczniowie  klasy 2b po raz drugi w tym roku szkolnym uczestniczyli w całodziennej wycieczce. Wyjazd był niespodzianką przygotowaną dzieciom przez rodziców z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wycieczkę zaplanowano do Centrum Nowoczesności - Młyna Wiedzy. Jest to instytucja kultury, której głównym zadaniem jest popularyzacja wiedzy naukowej i technicznej. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zwiedzały interaktywne i multimedialne wystawy. Była to nauka przez zabawę. Miejsce godne polecenia.

2 Regaty larskiej Ligi Czwórek zakończone wielkim sukcesem!


Wszystkie pierwsze miejsce dla naszych wioślarzy!!!
Młodziczki UKS BEKAWIANKA w składzie Sandra Brust, Weronika Mielcarek, Weronika Roszińska, Walińska Martyna: miejsce 1


CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ juniorzy młodsi w składzie Adrian Banaszek, Kuba Cieślicki, Kamil Felkner, Maks Bujak : miejsce 1


BKW BYDGOSZCZ juniorki młodsze w składzie: Weronika Walczyńska, Dominika Baranowska, Nicole Pachura, Nadia Owczarzak: miejsce 1

 


Jesteśmy z was dumni!!!