Aktualności

W sobotę- 18 marca 2017 dziewięcioro uczniów z klas VB i VI A wzięło udział w III Miejskich Igrzyskach Szkolnych „Wiedza Plus” zorganizowanych przez Zespół Szkół nr 32 w Bydgoszczy. Wykazali się wiedzą i umiejętnościami z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, przyroda, historia i sztuka. Dwóch z nich: Amon Lizoń i Oskar Sas zakwalifikowało się do finału konkursu, który odbędzie się 2 czerwca 2017.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Miasto Bydgoszcz informuje, że zgodnie z art.204 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe:

- rekrutacja do oddziałów w szkołach podstawowych rozpocznie się w kwietniu,

- termin rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych określi do 15 kwietnia organ prowadzący te szkoły.

 

 

Na przełomie lutego i marca panie: Hanna Wierzchowska-Maciejewska, Beata Rakowska i Marzena Graczyk zorganizowały Turniej w Warcaby 100. Polowe dla uczniów klas 1 - 3 SP 47. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły rozegrali pasjonujące partie, wykazali się mądrą strategią i wielkim opanowaniem. Turniej w kategorii klas 1. wygrała Cornelia Gronowska, w kategorii klas 2. wygrała Julia Koźmińska, w kategorii klas 3. zwyciężył Dominik Krajewski. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! 

 

Uczennice z klasy 2c pod kierunkiem Violetty Siwiec uczestniczyły w konkursie recytatorskim „Wiersze niesforne”, Agnieszki Frączek. Miło nam poinformować, że dwie dziewczynki na dwudziestu uczestników konkursu dostały się do „Finału –Finałów „- Severyna Maryia, Liliana Wożniak.

 

Kolejna edycja City Trail dobiegła końca 


Bardzo liczna grupa uczniów z naszej szkoły podstawowej oraz gimnazjum przez pól roku, co drugą niedzielę miesiąca brała udział w cyklu biegów City Trail. Nie bali się deszczu, lodu i chłodu :)

Na każdym biegu kibicowali im rodzice oraz Pani Iwona Fujarska i Pan Rafał Fiedorowicz.

Rewelacyjne wyniki osiągnęły w swoich kategoriach uczniowie:
Magda Kozłowska 3 miejsce kategoria D3
Martyna Mikołajewska 3 miejsce kategoria D4
Agata Wiatrowska 4 miejsce kategoria D1
Adrian Zalewski 4 miejsce kategoria D4
Hubert Nowaczyk 6 miejsce kategoria D4
Wszyscy nasi uczniowie,którzy wybiegali medale są zwycięzcami. Gratulujemy !!!