REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach 11-13.04.2024 r. organizowane są dla uczniów REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE pod hasłem "Miłosierny samarytanin".

Czytaj więcej!

Nie wiesz, jaką szkołę wybrać?

Tegoroczna edycja Forum szkół CV 2024 odbędzie się we wtorek 26.03.2024 r. w Hali Sportowo – Widowiskowej IMMOBILE ŁUCZNICZKA przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy, w godzinach od 9.00 do 14.00.

Czytaj więcej!

Drzwi Otwarte

7 marca 2024 r. w godz. 17.00 - 18.30 zapraszamy na Drzwi Otwarte do Szkoły Podstawowej nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

BYDGOSKIE CZWORACZKI - uczniowie naszej szkoły

Podaruj 1,5% swojego podatku!
KRS 0000039541 z dopiskiem "126.Czworaczki".

Czytaj więcej!

Bezpłatne korzystanie z basenów i lodowisk w czasie ferii zimowych

Od 12 do 23 lutego bieżącego roku uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miast Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać ze wskazanych basenów i lodowisk, według zamieszczonego harmonogramu.

Czytaj więcej!

Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 28 stycznia kilka tysięcy osób usiądzie na ergometry wioślarskie by wziąć udział w 14. edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w wiosłowaniu dla WOŚP. W ciągu trzynastu lat kilkanaście tysięcy Polaków spróbowało swoich sił w wiosłowaniu na ergometrach wioślarskich.
Wiosłowanie dla WOŚP będzie wspaniałą możliwością do spotkania lub nawet powiosłowania razem ze znanymi polskimi sportowcami, w tym medalistami Igrzysk Olimpijskich czy mistrzostw świata, włodarzami miast oraz innymi gośćmi VIP, którzy potwierdzili swoją obecność.

Dołącz do akcji 28 stycznia 2024 r. (niedziela), godz. 10.00-18.00 w Centrum Handlowym Rondo w Bydgoszczy, ul. Kruszwicka 1.

Czytaj więcej!

Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej

Czytaj więcej!

WARSZTATY W PIEROGARNI

19 grudnia br. uczniowie kl. 5a uczestniczyli w warsztatach kulinarnych w Pierogarni Stary Młyn. Własnoręcznie wykonali pyszne pierogi, które po upieczeniu zjedli ze smakiem. Dzieci miały też możliwość poznania pierogarni od kuchni i dowiedzenia się, jak powstają różne rodzaje pierogów. Na koniec otrzymały pamiątkowe dyplomy „pierogożerców”. Zdobyte umiejętności uczniowie na pewno wykorzystają w przedświątecznych przygotowaniach :)

Magdalena Siedlecka

Czytaj więcej!

KONCERT ŚWIĄTECZNY

Serdecznie zapraszamy 18 grudnia 2023 r. o godz. 17.00.

Czytaj więcej!

"Szkoła do hymnu"

10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie i pracownicy naszej szkoły oraz przedszkola przy SP nr 47 przystąpili do wspólnego śpiewania hymnu narodowego, wyrażając w ten sposób swój patriotyzm i przywiązanie do symboli narodowych.

Czytaj więcej!