Kolejny sukces Miłosza - ucznia klasy 3a

W styczniu w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy można było obejrzeć trzy prace plastyczne Miłosza Wachniaka zakwalifikowane do Wystawy Pokonkursowej Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla uczniów kl. I-IV ,,Wymarzone muzeum. Sto lat!”.
Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Brawo Miłosz!

Miło nam poinformować o sukcesie ucznia klasy III a. Miłosz Wachniak zajął I miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Świat leśnych grzybów” – kategoria ,,Poradnik grzybiarza” kl. I-III. Konkurs zorganizowany był przez SP nr 34 w Bydgoszczy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów konkursowych.

Iwona Fujarska

Czytaj więcej!

Brawo Kinga!

Cieszymy się z sukcesu uczennicy klasy 8a. Kinga zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego. W listopadzie i styczniu z powodzeniem rozwiązywała zadania na etapach szkolnym i rejonowym. Trzymamy kciuki za ostatni już etap konkursu.

Dorota Cieszyńska

Czytaj więcej!

PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MINIATURY BYDGOSKIE”

15 grudnia br. w Ratuszu Urzędu Miasta Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejskim Konkursie Plastycznym „Miniatury Bydgoskie”. Konkurs ten odbywał się pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy-Pana Rafała Bruskiego i Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy, w stulecie powstania tej instytucji.

Organizatorem przedsięwzięcia była nasza szkoła. W konkursie wzięło udział ponad trzystu uczniów z bydgoskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Czytaj więcej!

„Bajkowe opowieści i powietrzu i jego problemach”

SUKCES KLAUDII ORAZ MAI

Uczennice kl.5A – Klaudia Stempnakowska, Maja Madej i Jagoda Woźniak wzięły udział w Miejskim Konkursie Literackim pt. „Bajkowe opowieści i powietrzu i jego problemach”.
Konkurs realizowany był w ramach Projektu „Czy wiesz, czym oddychasz?”- kampania edukacyjno- informacyjna na rzecz czystego powietrza-LIFE-MAPPINGAIR/PL.

Czytaj więcej!

Miejski Konkurs Cichego Czytania ze Zrozumieniem

Czytaj więcej!

Wyniki konkursu "Projekt z ZUS"

W tegorocznej edycji "Projekt z ZUS" nasza uczennica z klasy 8a Sofiia Atamanova została zwyciężczynią w kategorii komiks, zajmując pierwsze miejsce.

Sofii oraz opiekunowi pani Małgorzacie Piotrowskiej serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej!

Wyniki konkursu plastycznego

Opera Nova, organizator miejskiego konkursu plastycznego pt. : „Mikołaj Kopernik – uczony o wielu talentach”, zamieściła na swojej stronie internetowej jego wyniki.
Z naszej szkoły wzięło w nim udział 10 uczniów.

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennice: Natalia Dzikowska z kl. 5a oraz Alicja Borkowska z klasy 6a zajęły w nim ex aequo drugie miejsce, a Zuzanna Chilla z klasy 6 a otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!!!

Nagrodzone prace będzie można niebawem obejrzeć na wystawie w Operze Nova.
Barbara Binkowska

Czytaj więcej!

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Memory Master”

Właśnie nadeszły wyniki kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z języka angielskiego „Memory Master”, w którym laureatem została Natalia Dzikowska, uczennica klasy 5a. Laureatem III stopnia została Zuzanna Chilla z klasy 6a. Wyróżnienia otrzymali Tymon Rupik z kl.4a, Alicja Borkowska z kl.6a, Zuzanna Lech z kl. 6a oraz Anna Charnas z kl.8b.
Gratulujemy!

Czytaj więcej!

„Drogi do wolności”

20 stycznia 2023r. odbył się konkurs „Drogi do wolności. Historia Polski w XX. wieku” organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej w Bydgoszczy dla uczniów województwa kujawsko-pomorskiego. Miło nam poinformować, że III miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła uczennica klasy 8b naszej szkoły Anna Charnas pod opieką pani Emilii Subutkiewicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej!