EKOGala

18 czerwca br. uczniowie naszego przedszkola i szkoły uczestniczyli w wyjątkowej uroczystości – EKOGali, która była podsumowaniem ekologicznych akcji i konkursów organizowanych przez Miasto Bydgoszcz w roku szkolnym 2023/2024. Do rywalizacji przystąpiło ponad 50 szkół i przedszkoli z całego miasta.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła zdobyła:
II miejsce w konkursie Zbiórka Baterii
II miejsce w konkursie Ekoszkoła,
oraz II miejsce w dodatkowej, nowej  kategorii ,,Ekoaktywni’’ dla placówek, które szczególnie wyróżniły się swoimi ekologicznymi działaniami i zaangażowaniem w promowanie idei zero waste, recyklingu, prawidłowej segregacji odpadów.
Oprócz nagród czekała na nas moc atrakcji – występy wokalne, zabawy z animatorami, poczęstunek, spektakl ,,Trzy świnki’’ oraz zdjęcia z aktorami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom za udział w zbiórce baterii, nakrętek oraz w akcjach sprzątania świata. Wysokie miejsca są wynikiem Państwa zaangażowania.

Barbara Dębicka