Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły

do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym

pt: „NASZA FLAGA”.

W ramach konkursu należy wykonać pracę plastyczną na jeden z poniższych tematów:

1.  Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak obchodzisz Święto Konstytucji 3 Maja.
  2.  Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak wyglądało uchwalenie Konstytucji 3 Maja
  3.  Przedstaw swoją wizję artystyczną, prezentującą polską flagę państwową w kontekście twojej małej ojczyzny (miasta, regionu, województwa).
  4.  Przedstaw swoją wizję artystyczną ważnego wydarzenia z historii Polski (np. Chrzest Polski, Bitwa pod Grunwaldem, Odsiecz wiedeńska, Odzyskanie       Niepodległości, Bitwa Warszawska 1920 r.).
  5.  Przedstaw swoją wizję artystyczną, w której pokażesz jak wyrażasz swoją miłość do Ojczyzny.

WAŻNE:  Każda praca musi zawierać polską flagę państwową lub biało-czerwony motyw. Prace bez flagi nie będą oceniane.

Technika wykonania prac to: rysunek, grafika, malarstwo, collage, haft, techniki elektroniczne. Mile widziane techniki mieszane. Formatu organizator nie określa ale preferowany jest A3 (duży blok) lub większy. Prace nie mogą być grupowe. Jeden autor może przedstawić tylko jedną pracę.

Prace należy dostarczyć do sekretariatu szkoły, najpóźniej do 8 kwietnia 2021r. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

ZAPRASZAMY !!!

Pliki do pobrania: