Polsko-Niemiecka Wymiana Uczniowska Erasmus+ 2020

W tym roku szkolnym kontynuuujemy realizację projektu Erasmus + ze szkołą partnerską w Norderstedt w Niemczech pt. "Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój jako ponadnarodowe wyzwanie dla Europy" w formie zdalnej. Przygotowaliśmy dla naszych niemieckich kolegów prezentację, z której mogą się czegoś dowiedzieć o nas, naszych zainteresowaniach i pasjach. Czeka nas wiele interesujących wyzwań m.in.  dwie formy artystyczne. Jedna z nich to konkurs fotograficzny oraz plastyczny pt. „Brda- miejsce spotkań na wodzie” oraz nagranie krótkich filmików w aplikacji Tik- Tok pt. "Żyjemy blisko wody" przedstawiających nas w sposób oryginalny i nieszablonowy. W październiku odwiedzimy też Gdańsk aby wziąć udział m.in. w warsztatach w Centrum Hevelianum, zwiedzić Starówkę i pospacerować brzegiem morza.