Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej

20 grudnia br. uczniowie naszej szkoły spotkali się z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, którzy przeprowadzili zajęcia z cyberprzemocy. W trakcie spotkań młodzież obejrzała film, który był inspiracją do rozmów na temat zachowań w sieci, omówione zostały najważniejsze zagdanienia dotyczące cyberprzemocy - czym jest, jakie formy może przybierać, uczniowie dowiedzieli się również o odpowiedzialności karnej za popełniane wykroczenia i przestępstwa w sieci. Gościem specjalnym była Labi - czworonożny funkcjonariusz Straży Miejskiej, która wzbudziła ogrome zainteresowanie i pozytywne emocje. Spotkanie odbyło się w ramach programu profilaktycznego ,, Bezpieczna Szkoła ze Strażą Miejską w Bydgoszczy".

Barbara Dębicka