Spotkanie z żołnierzami

9 listopada Naszą Szkołę odwiedzili Żołnierze z 8 Kujawsko - Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Czytaj więcej!

CodeWeek 2022

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Polska jest jednym z jej liderów - w 2020r. zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu, ubiegły rok zakończyliśmy z wynikiem ponad 15 tysięcy inicjatyw i trzecim miejscem na podium.
Również uczniowie naszej szkoły i przedszkola biorą udział w tym wydarzeniu.

Czytaj więcej!

Dzień Marzyciela

8 września świętujemy w szkole Dzień Marzyciela. Jest to okazja do spełnienia marzeń, które często głęboko są ukrywane przed światem.

Czytaj więcej!

Wakacje 2022!

Życzymy wszystkim Uczniom oraz Rodzicom, aby nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Samych pogodnych dni oraz najpiękniejszych widoków, jakimi tylko może obdarować lato.
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy

Czytaj więcej!

Egzamin ósmoklasisty

24 - 26 maja odbędzie się egzamin ósmoklasisty. W tych dniach nie ma zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów klas I - VII i nie będą wydawane obiady.

Świetlica szkolna będzie czynna w godz. 7.30 - 16.30.

Czytaj więcej!

Jak radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym?

Droga Uczennico! Drogi Uczniu!
Pamiętaj, że na poziom Twojego stresu przed egzaminem mają wpływ wszystkie wcześniej podjęte przez Ciebie działania, Twoje przygotowanie, codzienne nawyki oraz Twój sposób myślenia.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym poradnikiem!

Czytaj więcej!

Spotkanie z Heleną Wiśniewską

Dnia 13 października w Szkole Podstawowej nr 47 z OMS w Bydgoszczy odbyło się spotkanie z naszą absolwentką, brązową medalistką olimpijską z Tokio w kajakarstwie klasycznym na dystansie K-4 500m - Heleną Wiśniewską.

Czytaj więcej!

Zmiana numeru telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży

Informujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12.

Czytaj więcej!

Wakacje 2021!

Czytaj więcej!

Dzień Ziemi 2021

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XVI edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem:
"ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY".

Czytaj więcej!