Zbiórka baterii

Przypominamy, nasza szkoła bierze udział w Konkursie Zbiórki Baterii organizowanym przez Miasto Bydgoszcz - Biuro Komunikacji Społecznej przy współpracy z Międzygminnym Kompleksem Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o. o. Zużyte baterie małogabarytowe można wrzucać do pojemników znajdujących się przy świetlicy szkolnej oraz w przedszkolu.

Bardzo dziękujemy za przyniesione dotychczas baterie i gorąco zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w zbiórce :)
Natalia Wirszyłło

Czytaj więcej!

Brawo Miłosz!

Miło nam poinformować o sukcesie ucznia klasy III a. Miłosz Wachniak zajął I miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Świat leśnych grzybów” – kategoria ,,Poradnik grzybiarza” kl. I-III. Konkurs zorganizowany był przez SP nr 34 w Bydgoszczy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów konkursowych.

Iwona Fujarska

Czytaj więcej!

BYDGOSKIE CZWORACZKI - uczniowie naszej szkoły

Podaruj 1,5% swojego podatku!
KRS 0000039541 z dopiskiem "126.Czworaczki".

Czytaj więcej!

Brawo Kinga!

Cieszymy się z sukcesu uczennicy klasy 8a. Kinga zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego. W listopadzie i styczniu z powodzeniem rozwiązywała zadania na etapach szkolnym i rejonowym. Trzymamy kciuki za ostatni już etap konkursu.

Dorota Cieszyńska

Czytaj więcej!

Bezpłatne korzystanie z basenów i lodowisk w czasie ferii zimowych

Od 12 do 23 lutego bieżącego roku uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miast Bydgoszczy, będą mogli bezpłatnie korzystać ze wskazanych basenów i lodowisk, według zamieszczonego harmonogramu.

Czytaj więcej!