XVIII SEMINARIUM PROFILAKTYCZNE DLA RODZICÓW, NAUCZYCIELI, SPECJALISTÓW

„(NIE) RZECZYWISTY ŚWIAT W KRZYWYM ZWIERCIADLE … CZYLI JAK WSPÓŁCZESNY NASTOLATEK WIDZI SIEBIE.”

05.06.2024 r. w godz. 14:00 – 17:30 (on line)

Szczegółowy program na plakacie.

Zgłoszenia on-line do dnia 31.05.2024 r.

Czytaj więcej!

MOVE Week Poland 2024

MOVE Week Poland 2024 – Europejski tydzień Ruchu.

Już 27 maja rozpocznie się trzynasta edycja Europejskiego Tygodnia Ruchu (MOVE Week). To coroczne globalne wydarzenie ma na celu promocję korzyści płynących z aktywnego stylu życia. Przez cały tydzień na terenie Europy będą odbywały się wydarzenia sportowe, których głównym celem jest promowanie aktywności fizycznej. Inicjatywa ma charakter włączający i integrujący.

Czytaj więcej!

Sukces Mai

Miło nam poinformować, że uczennica kl. 5a Maja Madej zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Frazeologicznym z cyklu „W świecie ukrytych znaczeń” pod tytułem „Z sercem na dłoni” w kategorii literackiej.

Czytaj więcej!

KANGUR MATEMATYCZNY 2024

W naszej szkole odbył się w marcu 2024r. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Z klas od II do VI brało udział 20 uczniów. Z tego niewielkiego grona mamy ogromne rezultaty.


Czytaj więcej!

Brawo Kinga!

Na początku maja podczas uroczystej gali Pani Kurator Grażyna Dziedzic uhonorowała laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Wśród nagrodzonych była uczennica klasy 8a Kinga Dzikowska, która uzyskała tytuł laureata konkursu z języka angielskiego. Kingę do konkursu przygotowywała Pani Dorota Cieszyńska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej!