Zbiórka baterii

Uprzejmie informujemy, że nasza również w tym roku bierze udział w Konkursie Zbiórki Baterii organizowanym przez Miasto Bydgoszcz - Biuro Komunikacji Społecznej przy współpracy z Międzygminnym Kompleksem Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o. o.

Czytaj więcej!

Konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I - III SP nr 47 w Bydgoszczy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Dąb dębowi nierówny".

Czytaj więcej!

POŻEGNANIE

Ze smutkiem informujemy, że po długiej chorobie 29 września zmarł ks. prałat Bronisław Kaczmarek, wikariusz generalny diecezji bydgoskiej, proboszcz parafii Świętej Trójcy w Bydgoszczy oraz przyjaciel szkoły.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się we wtorek, 3 października, o godz. 11:30 w kościele Chrystusa Króla w Bydgoszczy (o godz. 11:00 różaniec za Zmarłego), a po niej ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym.

Czytaj więcej!

Świadomość Procentuje

Nasza szkoła uczestniczy w programie Świadomość Procentuje, którego organizatorem jest Word Healty Living Foundation. Program realizowany jest od września do listopada bieżącego roku. Uczestniczą w nim dzieci, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły.

Głównym celem programu jest rozwój mentalny dzieci, wzmacnianie poczucia wartości u dzieci, ich wiary w swoje możliwości oraz rozwijanie ich motywacji do działania.

Barbara Dębicka

Czytaj więcej!

SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

Czytaj więcej!