Rekrutacja do klasy kajakowej

Zapraszamy uczniów klas trzecich do rozpoczęcia nauki w roku szkolnym 2023/2024 w klasie czwartej kajakowej - w Szkole Podstawowej nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego.

Czytaj więcej!

Zbiórka baterii

W związku z trwającą w naszej szkole i przedszkolu Zbiórką Baterii przez ostatnie 3 tygodnie w świetlicy szkolnej odbywały się zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków. Pszczółki, Żabki i Biedronki pod okiem p. Małgosi miały okazję dowiedzieć się czegoś więcej o bateriach i o tym, dlaczego wrzucamy je do specjalnych pojemników. Natomiast w klasach 1-8 przekazano szczegółowe informacje na temat konkursu Zbiórki Baterii ze szczególnym zwróceniem uwagi na czystość środowiska.

Czytaj więcej!

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zapraszamy chętnych uczniów SP 47 do udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym - imprezie łączącej upamiętnienie bohaterstwa Żołnierzy Wyklętych z aktywną formą spędzania wolnego czasu.  Wydarzenie jest organizowane w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Czytaj więcej!

Nabór kandydatów do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2023/2024

Dnia 23 lutego 2023 r. rozpoczyna się rekrutacja do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Bydgoszcz na rok szkolny 2023/2024.

Rekrutacja do klas I szkół podstawowych będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu elektronicznego za pomocą poniższego linku

https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/bydgoszcz

Czytaj więcej!

Zbiórka baterii

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła i przedszkole biorą udział w Konkursie Zbiórki Baterii organizowanym przez Miasto Bydgoszcz przy współpracy z Międzygminnym Kompleksem Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o. o. Do 12.05.2023r. można wrzucać baterie do specjalnie przygotowanych pojemników, które znajdują się przy drzwiach świetlicy szkolnej oraz przy wejściu do przedszkola.

Gorąco zachęcamy to wzięcia udziału z zbiórce.

Czytaj więcej!